Sabriu vjen me një baladë

Sabriu vjen me një baladë

Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu mbrëmë ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Nuk të njoh”, shkruan rtv21.tv

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka punuar, Kreshnik Avdiu orkestrimin, Ardian Kastrati, ndërsa videoklipi është punuar nga MProduction.

Kënga është e zhanrit baladë dhe ka një tekst të veçantë kushtuar ndarjeve.

Kujtojmë se ,këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu dy javë më parë ka publikuar  projektin e tij të titulluar, “Dashni”  që e solli në bashkëpunim me këngëtaren e njohur,  Morena Tarakun. /21Media