"Krenar me ty o yll"

“Krenar me ty o yll”

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu u takua sot me futbollistin e mirënjohur, Edon Zhegrova. Ai publikoi një fotografi me të, të cilat i shoqëroi me disa fjalë miradie.

“Jam krenar qe e takova sot heret ne mengjes ne Aeroportin Adem Jashari, Lojtare i nivelit boterore Krenar me Ty o Ylle Vazhdo, mos u ndal”, shkroi ajo krahas fotografisë.

Kosova në ndeshjen me Bullgarinë arriti që të fitoi me rezultat 3:2. Pas kësaj fitoreje Kosova është në vendin e tretë në grup me 5 pikë pas 3 ndeshjeve. Milot Rashica, Vedat Muriqi dhe Elbasan Rashani ishin golashënuesit e kësaj ndeshje.

Kjo është ndeshja e 14-të rresht pa humbje e Kosovës, që është kombëtarja më në formë momentalisht./21Media