Çifti po duket shumë bukur rrugëve të Gjermanisë

Loading...

Çifti po duket shumë bukur rrugëve të Gjermanisë

Motrat Mustafa, janë disa prej këngëtareve më të pëlqyera nga adhuruesit e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse.

Së fundmi Sahidja, ka publikuar një fotografi të bukur përkrah bashkëshortit, shkruan rtv21.tv

Çifit po duket shumë bukur duke ecur dorë për dore rrugëve të Gjermanisë./21Media

© RTV21.tv