Pamje nga festa e ditëlindjes së Samantës

Pamje nga festa e ditëlindjes së Samantës

Sot është ditë e veçantë për këngëtaren e njohur shqiptare, Samanta Karavellën. Këngëtarja sot feston ditëlindjen dhe i mbushi 29 vjet, shkruan rtv21.tv

Në datën e saj të lindjes, këngëtarja ka marrë dhe pritet të marrë urime të shumta nga familjar, miq e fansa të shumtë.

Qysh në minutat e parë të ditës së martë, Samanta ka marrë urime të ndryshme, nga kolegë e njerëz të dashur.

Pamje të festimit të ditëlindjes së 29-të, këngëtarja e hitit “Si ai” i ka ndarë për ndjekësit e saj të shumtë në instagram.

Më 22 qershor, Samanta ka publikuar në anglisht versionin e këngës “Vonë”.  Projekti deri tani ka 102 mijë e 415 klikime në Youtube./21Media