Samnta shkëlqen në të kuqe

Samnta shkëlqen në të kuqe

Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella përveç që është aktive me projekte muzikore ajo gjithmonë gjenë kohë edhe për rrjetet sociale për të qëndruar sa më afër atyre që e pëlqejnë atë.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të kuq, teksa shfaqet në mes të borës.

Fotografia ka një pamje mjaft të bukur dhe artistike.


Verën e këtij viti, Samanta solli dy projekte, të cilat u pëlqyen nga publiku. Kënga e“E jotja” në kanalin “Yotube” numëron mbi 4 milionë klikime ndërsa dhe “Kush jam” mbi 2 milinonë. /21Media