Futbollisti Samir Ujkani  i jep fund beqarisë

Futbollisti Samir Ujkani  i jep fund beqarisë

Kapiteni dhe portieri i përfaqësueses së Kosovës, Samir Ujkani sot është martuar me bukuroshën nga Prishtina, Efnanë.

Ai sot e ka marrë nusën në shtëpi ndërsa bëhët e ditur se nesër se do të mbahet dasma në një nga restorantet luksoze në Prizen ku do të ketë më shumë të ftuar dhe fytyra të njohura publike./21Media