Sandale me rripa nga llastiku

Sandale me rripa nga llastiku

Viteve të 90-ta po i rikthemi me çdo sezon dhe kësaj radhe stilistët e modës kanë zgjedhur sandalet me taka të larta dhe rripa nga llastiku.

Sandalet me rripa janë praktike si për veshje në ndonjë festë, apo në ndonjë dalje gjatë natës.

Këto sandale edhe mund të kombinohen shumë lehtë çoftë me fustane, pantallona, këmisha.

Shikoni disa nga këto modele të këtyre sandaleve.