Ajo i tha PO të dashurit të saj teksa ishin në skijim

Loading...

Ajo i tha PO të dashurit të saj teksa ishin në skijim

Është një prej peronalitetetve më të njohura në botë. Biznismenja, modelja,aktorja e këngëtarja Paris Hilton sot u fejua me të dashurin e saj, Chris Zylka, shkruan rtv21.tv

Ajo i tha Po në Malet e Aspen, atje kishin shkuar për të skijuar. “I thash Po. Jam shumë e lumtur dhe e gëzuar që u fejova me dashurinë e jetës sime. Po ndihem vajza më me fat në botë. Ti je ëndrra ime e realizuar! Faleminderit që më tregove se përrallat ekzistojnë”, ka shkruar ajo në Instagram ku postuar fotografi nga fejesa./21Media\