Seldri sportiv në përditshmëri

Seldri sportiv në përditshmëri

Këngëtari i mirënjohur Seldi Qalliu në përditshmëri duket se bënë një jetë të shëndetshme dhe sportive.

Së fundmi Seldi ka publikuar një fotografi nga palestra në të cilën duket se po kujdeset mirë për veten dhe fizikun, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, kujtojmë se kënga e fundit nga Seldi është “Vullkan” në bashkëpunim me Sinan Hoxhën./21Media