Ndau një fotografi të bukur me të

Ndau një fotografi të bukur me të

Njëra ndër aktoret më të dashura dhe më të pëlqyera të serialit “Mos ma lësho dorën” është padyshim aktorja Ebru Aykaç, e njohur me rolin e saj si “Serapi”. Ajo shquhet si një grua e zonja dhe shumë e dashur.

Sot, 44-vjeçarja publikoi një fotografi me protagonisten tjetër të serialit “Mos ma lësho dorën”, Alina Boz apo siç njihet në serial si “Azra”, transmeton rtv21.tv

“Më në fund u takuam”, ishte përshkrimi i fotografisë që ajo publikoi në Instagram.

“Serapi” njihet edhe për rolet e saj në “Dabbe”, “Hayatimin Rolu”, “Binbir Gece”, “Nefes”, “Gece Sesleri”, e shumë seriale të tjera./21Media