Serena më mahnitëse se kurrë

Loading...

Serena më mahnitëse se kurrë

Ylli amerikan i tenisit, Serena Williams 9 muajshe shtatzëne ka pozuar për numrin e shtatorit të revistës së famshme Vogue.

36 vjeçarja është fotografuar nga fotografi Mario Testino e veshur me një fustan të bardhë nga Versace, ku barku i saj i fryrë dukej mahnitës.

Ndryshe, gjinia e fëmijës akoma nuk është zbuluar pasi Serena dhe bashkëshorti i saj Alexis dëshirojë që të presin derisa fëmija të vijë në jetë./21Media