Reperi Seven Saraçi mbrëmë ka publikuar këngën e re

Reperi Seven Saraçi mbrëmë ka publikuar këngën e re

Kënga titullohet “Ku je” me producentë vetë reperin që ka shkruar edhe tekstin me ndihmën e Tonic.

Muzika është punuar nga Butrit Buçinca dhe Duja, ndërsa masterizimi është bërë nga Florent Boshnjaku.

Kënga është shoqëruar edhe me videoklip të punuar nga Entermedia, shkruan rtv21.tv.

Pas publikimit në YouTube kënga është pritur shumë mirë me pëlqime si dhe komente pozitive, për të cilat ka qenë falënderues edhe Seven, pasi me anë të një fotografie të postuar në Instagram ka falënderuar të gjithë për përkrahjen./21Media

Thank you all for the support , love y’all ❤️

A post shared by Seven (@7saraci) on