Sonte në emisionin Click i ftuar ishte gazetari Zekirja Shabani

Sonte në emisionin Click i ftuar ishte gazetari Zekirja Shabani

Duke biseduar për tregtinë mes Kosovës dhe Serbisë, Shabani deklaroi se Kosova është konsumatori më i mirë i Serbisë.

Ai ka cekur rastin që jemi të vetmit që pavarësisht që Serbia na ka djegur e shkatërruar shtëpitë, kemi pranuar që këto t’i rindërtojmë me tullat e prodhuara në territorin e Serbisë./21Media

#CLICK #ZekirjaShabani: Serbia na dogji, ne pranuam të rindërtohemi me tullat e tyre

Gepostet von RTV21 am Mittwoch, 19. Februar 2020