​TNS ka dyfishuar epërsinë ndaj Feronikelit

​TNS ka dyfishuar epërsinë ndaj Feronikelit

Është shënuar edhe goli i dytë në ndeshjen në Uells. Skuadra kampione e Kosovës është ka pësuar edhe golin e dytë.

Kësaj radhe ishte Troshupa ai i cili nuk intervenoi si duhet dhe lojtarët vendas e shfrytëzuan mjaft mirë. Ishte Edëards që shënoi me një goditje me kokë në minutën e 76-të të ndeshjes.

Tanimë vështirësohen shumë punët për skuadrën nga Drenasi, për një kualifikim në raundin tjetër.