Rusia ka arritur të dyfishoj epërsinë ndaj Arabisë Saudite

Loading...

Rusia ka arritur të dyfishoj epërsinë ndaj Arabisë Saudite

Rusët janë duke dominuar ndeshjen dhe me plotë meritë arritën të shënonin edhe golin e dytë.

Golashënues kësaj radhe ishte Cheryshev i cili shënoi në minutën e 43-të.