Anglia shënoi kundër Kroacisë

Loading...

Anglia shënoi kundër Kroacisë

Anglia është në epërësi në gjysmëfinalen e Kampionit Botëror, ku po përballen Anglia me Kroacinë.

Qysh në minutën e pestë, Anglia shënoi golin e parë me anë të Kieran Trippier.

Ndeshja po zhvillohet në stadiumin Luzhniki dhe pritet të shihet se cili do të jetë finalisti i dytë i cili do të përballet me Francën të dielën në ora 17:00./ 21Media