Kroatët në epërsi

Kroatët në epërsi

Në “Luzhniki Stadium” janë duke u zhvilluar dy shtesat nga 15 minuta të gjysmëfinaljes së dytë të Kupës së Botës “Rusi 2018”.

Mandzukic ka arritur të shnoi golin e dytë për Kroatët dhe me shumë gjase do të jenë kundërshtarët e Francës në finalen e madhe.

Kanë mbetur edhe 10 minuta deri në fund të ndeshjes dhe kroatët po avancojnë me rezultat 1-2.