Në Kosovë sot do të jetë mot me shi e me erë të përcjellë me breshër

Loading...

Në Kosovë sot do të jetë mot me shi e me erë të përcjellë me breshër

Paralajmërohet se sot do të mbajë mot jostabil me reshje te shiut dhe bubullimë.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 13 në 18 gradë, kurse ajo me e larta e ditës nga 22 në 27./21Media