Enca është e njohur për pozat e saj provokative

Enca është e njohur për pozat e saj provokative

Enca Haxhia, njëra ndër këngëtaret më të komentuara e mediave rozë, arrinë të marrë vëmendje me çdo imazh që poston dhe paraqitje që bënë.

Këtë e dëshmon edhe fotoja e saj e fundit  e postuar në rrjetin social Instagram, kështu duke arritur ta rris numrin e  ndjekësve të saj.

23 vjeçarja me ndjekësit e saj në rrjete sociale ndan foto nga më të ndryshmet, së fundi ka menduar t’i futet edhe aktrimit.

Projekti i saj i fundit është “Jealous” me mbi 2.5 milionë shikime./21Media