”Shkodranja”  shfaqet joshëse

”Shkodranja”  shfaqet joshëse

Linda Jarani është një aktore e njohur shqiptare që u bë e famshme me rolin e saj si “Shkodranja” në serialin “O Sa Mirë“, shkruan rtv21.tv

Aktorja e cila po shijon pushimet në bregdetin shqiptar, ka rrëmbyer vëmendjen me pozat në bikini.

Fotografitë i ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku tregohet mjaft aktive, teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Linda Jarani numëron mbi 61 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram./21Media