Rasti ka ndodhur në Skenderaj

Rasti ka ndodhur në Skenderaj

Një person i nacionalitetit shqiptar është arrestuar pasi ka kanosur verbalisht dy punëtorë të KEDS-it derisa ishin duke i shkyçur rrymën për shkak të mos pagesës.

Rasti ka ndodhur dje në Skenderaj, në ora 12.29, njofton Policia e Kosovës.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./21Media