"Gëzuar 2019! Mbarësi, suksese dhe shëndet të familjet tuaja!"

“Gëzuar 2019! Mbarësi, suksese dhe shëndet të familjet tuaja!”

Këngëtari i mirënjohur, Shkumbin Ismaili njihet për zërin e tij të veçantë dhe këngët e bukura që sjell. Ismaili qe sa kohë është pjesë e skenës muzikore.

Përveç muzikës, Shkumbini është bashkëshort dhe baba i përkushtuar. Në tetor të vitit që lamë pas, ai dhe bashkëshortja e tij u bënë prindër për herë të dytë, shkruan rtv21.tv

Me rastin e ndërrimit të motmoteve, Ismaili publikoi një fotografi të bukur familjare me bashkëshorten dhe dy djemtë e tij, me të cilën uroi ndjekësit në Instagram.

“Gëzuar 2019! Mbarësi, suksese dhe shëndet të familjet tuaja!”, shkroi Ismaili sipër fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Gëzuar 2019 ! Mbarësi,suksese dhe shëndet në familjet tuaja !

A post shared by Shkumbin Ismaili (@shkumbiniofficial) on

“Kjo zemër nuk është gur” është projekti i fundit i tij me të cilin e përmbylli vitin 2018./21Media