Artisti vjen me baladë

Artisti vjen me baladë

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Shkumbin Ismaili ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga titullohet “Kjo zemër nuk është gur” dhe është shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur vet artisti, ndërsa në violinë luan Arber Tairi.

“Me ty dua të jem” ishte projekti i fundit muzikor i artistit, i publikuar në muajin qershor të këtij vitit. Kënga deri më tani numëron mbi nëntë milion klikime në Youtube./21Media