Shkurta dhe Iliri bëhen bashkë për një këngë të re

1 min read

Këngëtarët Shkurte Fejza dhe Ilir Shaqiri janë ndër artistët që më së shumti i kënduan luftës për liri e dëshmorëve.

Kësaj radhe ata do të vijnë me një projekt të përbashkët, i cili po ashtu është dedikim për një dëshmor.

Paralajmërimin e ka bërë këngëtarja, Shkurte Fejza përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Shumë shpejt kënga kushtuar dëshmorit “Azem Behluli” në bashkëpunim me Ilir Shaqirin”, ka shkruar Fejza në Instagram ku ka publikuar një fotografi me kolegun e saj Ilirin./21Media