Një foto e veçantë

Një foto e veçantë

Shyhrete Behluli dhe  Shkurte Gashi janë dy këngëtaret të cilat me muzikën dhe zërin e tyre kanë arritur që të fitojnë simpatinë e publikut duke u bërë kështu emrat më të kërkuar për mbrëmje muzikore.

Dy këngëtaret duket se janë shumë të lidhura me njëra tjetrën e këtë e dëshmon një fotografi ku Shkurtja shihet duke e puthur  Shyhrete Behlulin.

Një moment shumë i veçantë që tregon se dy këngëtaret pavarësisht diferencës në moshë ia kalojnë shumë mirë së bashku./21Media