Shkurte Fejza publikon një fotografi me çiftin Berani

Shkurte Fejza publikon një fotografi me çiftin Berani

Para një jave, këngëtarja e mirënjohur, Gresa Behluli i ka dhënë fund beqarisë. Gresa dhe bashkëshorti i saj, Lulzimi kanë organizuar një dasmë madhështore, në një restaurant të Prishtinës, ku të pranishëm kanë qenë emra të njohur nga fusha të ndryshme.

Sot, nëna e saj, këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Shkurte Fejza ka publikuar disa fotografi nga kjo dasmë madhështore, ndër to edhe një fotografi me çiftin Berani. Krahas fotografisë, këngëtarja ka falënderuar ata për pjesëmarrjen dhe siç ka shkruar ajo, ia kanë zbukuruar dasmën e vajzës, transmeton rtv21.tv

“Me miqt e mi @gili.official dhe #ilirberani qe ma zbukuruan dasmen e Gresës”, ka shkruar këngëtarja.

 

View this post on Instagram

 

Me miqt e mi, qe ma zbukuruan dasmen e @gressabehluli

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza) on

Po ashtu, ajo ka publikuar edhe disa fotografi me këngëtaren e mirënjohur, Irma Libohova.

 

View this post on Instagram

 

Me miken time te dashur @ilibohova ne dasmen e @gressabehluli

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza) on

Në dasmën e Gresës, të pranishëm kanë qenë edhe i pari i Qeverisë, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Anita Muçaj – Haradinaj./21Media