Shkurte Fejza me projekte të reja

Shkurte Fejza me projekte të reja

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shkurte Fejza ka njoftuar se ka nxjerrë në shitje albumin e saj më të ri. Këtë e ka bërë përmes një postimi në InstaStory.

Kujtojmë se gjatë muajve të verës ajo më shumë është e angazhuar në dasma dhe ahengje familjare. Ndërkohë që së fundmi ka publikuar bashkëpunimin me Valbona Halili dhe Arianit Hoxha të titulluar “M`ka mar malli”