Dizajne mjaft interesante

Dizajne mjaft interesante

Dikush që e do rehatinë do të dëshironte të bënte një qese si të fasules të ngjitur pas vetes.  Ky është vetëm një shembull i shumë njerëzve që kanë vendosur të bëjnë “ide të çmendura” kundër të gjitha gjasave.

Dhe ato gjëra të çuditshme jo vetëm që punojnë, por mbase mund edhe të ju habisin. Më poshtë ju sjellim disa shpikje që janë mjaft interesante, përcjell rtv21.tv

Jo pak pyesin se çfarë të veshin dhe ku të ulen

Nuk ka të bëjë vetëm me dizajnin, por kjo shpikje ofron rehati dhe zgjidhje të problemit në të njëjtën kohë. Një veshje e rehatshme dhe një vend i rehatshëm kudo që të shkoni.

Mon Pere – që është frëngjisht do të thotë baba im – është këtu për t’ju përqafuar (kur askush tjetër nuk mundet) deri sa të bini në gjumë. Ky dizajn çuditshëm i jastëkut të fjetjes është në të vërtetë mjaft e rehatshme dhe komode.

Kompania The No No ka krijuar një mënyrë të re për të ushtruar fytyrën tuaj. Me trajnerin e fytyrës, tani mund të dukesh më i ri duke ndjekur udhëzuesin e tyre dhe duke bërë një seri të thjeshtë ushtrimesh. Mund të duket paksa e çuditshme, por njerëzit që e kanë provuar në të vërtetë i kanë pëlqyer rezultatet.

Sandalet Groundwalk janë një tjetër dizajn unik që do t’ju sjellë më afër natyrës, por këtë herë në fushën e modës. Ata janë të punuar me dorë me bar sintetik që me të vërtetë ndiheni sikur jeni duke ecur në bar të vërtetë.

Tryezat në Suedi janë shumë më shumë miqësore se kudo në botë. Zgjidhja që përdor vendi është që i kthen  në një stol me një tryezë të palosshme. Nuk ka asgjë më të mirë se të pihet kafe me miqtë në park dhe ndoshta të luhet një lojë e mirë e shahut.

Valentin Vodev është shpikësi i këtij skuteri të çmendur, i zgjuar. Roller Buggy është një karrocë shumëfunksionale për fëmijë që është krejtësisht e sigurt për fëmijën tuaj dhe gjithashtu ka 2 frena diskësh që ju lejojnë të ndaloni ose reduktoni shpejtësinë tuaj./21Media