Ndeshja po zhvillohet në kuadër të “Euro 2020”

Ndeshja po zhvillohet në kuadër të “Euro 2020”

Porsa përfundoi pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Kombëtares së Kosovës U-21 dhe Kombëtares së Shqipërisë U-21, e cila po zhvillohet në kuadër të “Euro 2020”.

Pjesa e parë e ndeshjes që po zhvillohet në “Elbasan Arena” përfundoi me rezultat, 0-0, shkruan  rtv21.tv

Ndonëse patën raste për të shënuar, asnjëra kombëtare nuk arriti të “shpojë” portën.

Shqipëria po luan me sistemin 4-3-3, ndërsa, Kosova me sistemin 4-4-2./21Media