Ariana shfaqet shumë e lumtur

Ariana shfaqet shumë e lumtur

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, Ariana është mjaft e përfolur në mediat rozë.

Ajo tregohet mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpërndanë imazhe të shumta së bashku me Ermalin, por edhe vetëm, me ç’rast po pëlqehet dhe komentohet mjaft nga ndjekësit e saj edhe për stilin që e ka.

Çifti tani janë në pritje të fëmijës së katërt, ku edhe në këtë periudhë Ariana nuk heziton që të publikoi fotografi të ndryshme.

Kështu ka vepruar edhe me postimin e fundit ajo në Instagram ka hedhur një imazh majft të bukur ku shfaqet shumë e lumtur teksa me duar mban barkun e rrumbullakosur.

E lumtur“, është mbishkrimi që Ariana e ka lënë poshtë fotografisë së publikuar.

 

View this post on Instagram

 

Happy 😆

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

 Kujtojmë se, Ariana e Ermali janë prindër të një djalit dhe dy vjazave. /21Media