Atmosferë festive në shtëpinë e aktores

Atmosferë festive në shtëpinë e aktores

Në mesin e artistëve që kanë dekoruar shtëpitë e tyre për festat e fundvitit është edhe aktorja e njohur, Teuta Krasniqi.

Teuta përmes një fotografie të publikuar në InstaStory ka treguar se si e ka dekoruar shtëpinë për festat e fundvitit. Si dhe ka treguar pemën e vitit të ri që është stolisur me shumë shije.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë këtij imazhi të bukur.

Kujtojmë që Teuta Krasniqi është e martuar me Adonis Morinën, me të cilin ka vajzën e vogël, Kaian, ndërsa, vajzën e madhe, Tarën e ka me këngëtarin, Blero Muharremin./21Media