Ajo edhe përkundër moshës vazhdon të mahnit me bukurinë e saj

Ajo edhe përkundër moshës vazhdon të mahnit me bukurinë e saj

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli është njëra ndër këngëtaret më të komentuara nga mediat rozë.

Ajo edhe përkundër moshës vazhdon të mahnit me bukurinë e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me vajzat e saja dhe nusen e djalit Leartën ku me të vërtetë shkëlqejnë pranë njëra-tjetrës./21Media