Shyhrete Behluli me një stil të veçantë

Shyhrete Behluli me një stil të veçantë

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli ka arritur që me këngët dhe zërin e saj të ëmbël të bëjë për vete të gjitha gjeneratat.

Ajo ka shumë vite që është në skenë dhe gjithmonë ka befasuar fansat e saj me paraqitjet tejet elegante si nëpër videoklipe ashtu edhe mbrëmje muzikore.

Mirëpo, me fotografinë e fundit që Shyhrete Behluli ka publikuar në rrjetin social Instagram, ka treguar se ajo duket bukur edhe me veshje sportive.

Ndryshe, kujtojmë se “Dashuri” është kënga e fundit nga Shyrete Behluli e publikuar një muaj më parë./21Media 

Per pak ajer te paster 🤗

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on