Familja  të lumtur pranë njëri-tjetrit

Familja  të lumtur pranë njëri-tjetrit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli është njëri ndër personazhet më të përfolur të showbizit shqiptar.

Shyhretja është shumë aktive sa i përket projekteve të reja, por, përveç se është aktive në punë kohëve të fundit 57-vjeçarja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Në këtë kohë, duket se këngëtarja ka vendosur që të largohet disa ditë për pushime, kështu duke qëndruar larg angazhimeve të punës.

Këngëtarja në këto pushime po shoqërohet nga bashkëshorti i saj, Luli si dhe dy vajzat, Engji dhe Gresa, mirëpo nuk e kanë bërë të ditur se në cilin vend ndodhen.

Engji ishte ajo, e cila publikoi një foto, në të cilën e gjithë familja shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit.

 

 

Kujtojmë se, Shyhrete Behluli dhe Learta në muajin maj kanë publikuar projektin e tyre të titulluar “Për ty Nexhmije”. Ky projekt është publikuar në ditëlindjen e bilbilit të muzikës shqipe, Nexhmije Pagarusha./21Media