Vazhdojnë bashkëpunimet e Shyhrete Behlulit me vajzën

Vazhdojnë bashkëpunimet e Shyhrete Behlulit me vajzën

Këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli dhe vajza e saj, Engjëllusha kanë sjellë për publikun një potpuri këngësh në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social social Instagram,  Engjëllusha ka shpërndarë një video të shkurtër nga kjo potpuri, teksa ka falënderuar të gjithë bashkëpunëtorët.

Nënë e bijë në këtë video janë shfaqur të veshura me fustane të gjata elegante./21Media