Selmanaj poston një fotografi së bashku më Zekën dhe Abrashin

Loading...

Selmanaj poston një fotografi së bashku më Zekën dhe Abrashin

Deputeti i AAK-së, Rasim Selmanaj ka postuar një fotografi në Facebook së bashku më dy deputetët Milaim Zeka nga Nisma dhe Arban Abrashi nga LDK.

Ky takim i tyre nga postimi i Selmanaj shifet se ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova”.

“Në autostradën Ibrahim Rugova! Me Arban Abrashin dhe Milaim Zekën! Kismet RTK-në po e bajmë me ligj të ri!”, ka qenë përshkrimi i fotosë së postuar nga deputeti i AAK-së./21Media