”Si ta them unë ty” kënga e re e Venerës dhe Lindit

1 min read

Lind Islami dhe Venera Lumani janë ndër çiftet më simpatike të estradës.

Çifti kanë publikuar një këngë të re për fansat e tyre.

”Si ta them unë ty”, titullohet kënga e re e cila është realizuar me videoklip, të cilin e kanë xhiruar në Cappadocia.

Ndërkaq, projekti paraprak nga dyshja mbetet ”Fati”, të cilin e kanë publikuar më 13 mars./21Media