Këngëtarja Silva Gunbardhi sapo ka publikuar këngën e saj të re

Këngëtarja Silva Gunbardhi sapo ka publikuar këngën e saj të re

Artistja e cila para një muaji publikoi këngën “Me Kismet” në bashkëpunim me Gazmend Kelmendin, tani ka publikuar bashkëpunimin e ri.

Kënga titullohet “Marak”, dhe vjen në bashkëpunim me Defrin. Melodinë dhe tekstin e ka punuar Dafi, ndërsa muzikën dhe aranzhmanin Alsked Rrenja, shkruan rtv21.tv.

Këngës i është bashkangjitur edhe videoklipi i punuar nga Max Production./21Media