"Simpatia" një ndër hitet e kësaj vere

“Simpatia” një ndër hitet e kësaj vere

Lumi B dhe Dhurata Dora kanë një javë që kanë publikuar këngën dhe klipin e ri të titulluar “Simpatia” ndërsa deri tani kanë arritur që t’i mbledhin mbi 3 milion klikime.

Kënga “Simpatia” e cila  është një version i përpunuar i hitit me titullin e njëjtin nga Edona Llalloshi dhe Memli Krasniqi është pëlqyer nga fansat e dyshes./21Media