Publikohet kënga e re e Sinanit dhe Lokut

Publikohet kënga e re e Sinanit dhe Lokut

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sinan Vllasaliu publikoi këngën e tij më të re “Qikat e Prishtinës”. Kësaj radhe ai erdhi në bashkëpunim me këngëtarin Lok Komoni.

Për tekstin u përkujdes Arsim Bunjaku, ndërsa për muzikën dhe orkestrimin Wirusi, transmeton rtv21.tv

Ky është bashkëpunimi i parë i tyre./21Media