Ditë zie për Sinanin

Ditë zie për Sinanin

Ka vdekur sot motra e këngëtarit të njohur, Sinan Vllasaiu. Ajnie Vllasaliu është ndarë nga jeta sot në moshën 58 vjeçare.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari Sinan Vllasaliu përmes një statusi në Facebook

 “U preht në paqe shpirti yt motër!

Njoftoj të gjithë miqtë dhe familjarët,se sot
me datë 11/07/19 ndërroj jetë motra jonë
(Ajnije Adil Vllasaliu)
Varrimi bëhet nesër me dt 12/07/19 në orën 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës!”, ka shkruar Sinani teksa ka publikuar një fotografi të motrës së ndjerë.

Ndërsa fansat e tij i kanë shprehur ngushëllime përmes komenteve./21Media

U preht në paqe shpirti yt motër!Njoftoj të gjithë miqtë dhe familjarët,se sotme datë 11/07/19 ndërroj jetë motra…

Gepostet von Sinan Vllasaliu am Donnerstag, 11. Juli 2019