Kënga e re nga Sinani

Kënga e re nga Sinani

Këngëtari i njohur, Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e tij të re të titulluar “Anulohet Dasma”, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës u është kujdesur Ilir Berani, ndërsa për orkestrimin Virusi.

Kujtojmë se, kjo këngë është realizuar në kuadër të festave të fundvitit.

Projekti paraprak i Sinanit titullohet “Amanet” të cilin e publikoi muajin e kaluar. /21Media