Sinani po vjen me një këngë dhe videoklip të ri

Sinani po vjen me një këngë dhe videoklip të ri

Këngëtari i mirënjohur Sinan Vllasaliu po vjen me një projekt të ri muzikor.

Ai së fundmi ka publikuar në Instagram edhe trilerin e këngës e cila duket se do të jetë një baladë e dhimbshme, shkruan rtv21.tv

Në video shihet takimi emocional i një ushtari me prindin e tij, por nuk ka dhe detaje të tjera.

Kënga do të publikohet nesër në ora 18:00./21Media

Neser ne ora 18 :00

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on