Andrra me fjalë romantike për bashkëshortin

Andrra me fjalë romantike për bashkëshortin

Dy vite më parë dasma e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha u bë top temë e mediave rozë dhe mori vëmendje të madhe nga publiku.

Sot pas dy vitesh, bashkëshortja e Sinanit, Andrra e uron bashkëshortin me disa fjalë romantike, shkruan rtv21.tv

“Te dashuroj ne cdo takim, ne cdo fjale, ne cdo buzeqeshje, ne cdo frymemarrje, ne cdo moment qe jetoj me ty #happyanniversary”, ka shkruar Andrra në një fotografi që ka publikuar në Instagram./21Media