Ja për kë bëhet fjalë

Ja për kë bëhet fjalë

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, i është përgjigjur pyetjeve që i kanë bërë fansat e tij, në rrjetin social Instagram, shkruan rtv21.tv

Mozzik ka treguar se kë e konsideron këngëtaren më të mirë në trojet shqiptare.

Bëhet fjalë për Kidën me të cilën kanë qenë së bashku në labelin “ON Records” si dhe gjatë asaj periudhe kanë sjellë këngën “Premtimet” e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

Ndryshe, kënga “Premtimet” numëron 46 milionë klikime në Youtube./21Media