Haxhiu: Një subjekt si Nisma nuk do duhej të përfshihet në Qeveri

Haxhiu: Një subjekt si Nisma nuk do duhej të përfshihet në Qeveri

Lëvizja Vetëvendosje këmbëngul që Nisma të mos jetë në Qeverinë e re ndërsa edhe partia e Limajt thotë se nuk ia vlen të jetë pjesë e së njëjtës qeveri me partinë e Kurtit. Kështu thanë zyrtarë të lartë të këtyre dy partive, Albulena Haxhiu dhe Haxhi Shala./21Media