Mihrija ka diçka për të thënë

Mihrija ka diçka për të thënë

Këngëtarja Mihrije Braha, ka bërë një deklaratë të shkurtë në Instagram, por që nga kjo ka lënë  të kuptohet se pavarësisht të gjithave, ajo vendos vet. “S’ka kush që me ndal…veq nëse ndalem unë vet”, ka shkruar ajo në këtë rrjet social poshtë një fotografie, ku shihet duke performuar në skenë, shkruan rtv21

Ajo para pak ditësh erdhi me një projekt të ri muzikor të titullur “Si cigaren e fundit më fike”. Mihrija në videklipin e këngës shfaqet  mjaft tërheqëse dhe duket si një vazjë e re, ku edhe nga këtu mund të vijmë në përfundim se  atë s’ka kush që e ndal, por si duket vitet po ndalen për të./21Media