Skerdi e mohoi një gjë të tillë

Skerdi e mohoi një gjë të tillë

Artisti i njohur shqiptar, Skerdi Ago në muajin janar të këtij viti është fejuar me gazetaren e njohur, Vesa Rama.

Lajmin për fejesë e ka bërë vet artisti në rrjetet sociale. 

Kurse së fundmi në Instagram artisti ka pranuar disa pyetje nga fansat. Në mesin e këtyre pyetjeve, Skerdi ka pranuar një pyetje në lidhje me të fejuaren e tij.

“A je nda prej gurs se krejt po thojnë që po”, ishte pyetja e njërit prej ndjekësve të tij.

Me anë të pergjegjies Skerdi e ka mohur një gjë të tillë. “Jo sjam nda”, kjo ishte përgjegjia e Skerdit për ndjeksin e tij.

Projekti i fundit muzikor i artistit është “Jemi nda” që është publikuar më 3 mars dhe është pëlqyer shumë nga fansat e tij/21Media