Dafina “live” për ju

Dafina “live” për ju

Këngëtarja Dafina Zeqiri  ka paralajmëruar se sot në ora 2:00 të mëngjesit do të përformojë live në EP-në rrjetet sociale, Instagram dhe Youtube. Ajo ka ftuar të gjithë fansat e saj që ta ndjekin si dhe ka shkruar se menxi po pret deri në realizmin e kësaj performance.

Kujtojmë se Dafina ka publikuar këngën e saj ‘Four Seasons”  përmes së cilën po tenton të futet në tregun e huaj./21Media