Detaje rreth organizmit të dasmës

Detaje rreth organizmit të dasmës

Sot është ditë e madhe për yllin e Barcelonës, Lionel Messi. Ai dhe Antonella Roccuzzo do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Ceremonia do të mbahet në Rosario dhe ka numër të madh të ftuarve rreth 600 persona, shkruan rtv21.tv

Ndërkohë që në Argjentinë kanë arritur edhe kolegët e tij Suarrez dhe Fabregas. Autoritetet thonë 300 policë janë angazhuar për të ruajtur sigurinë gjatë dasmës./21Media